Szkoła Bełk

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem

Off 12
Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem
1 vote, 3.00 avg. rating (71% score)

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem (3)Turnusy rehabilitacyjne są dofinansowane przez Narodowy Fundusz Osób Niepełnosprawnych.

Jest to bardzo dobra forma rehabilitacji, ponieważ nie tylko zmieniamy klimat i otoczenie, ale znajdujemy się w miejscu, gdzie jest bardzo dobra baza do rehabilitacji, czyli odpowiedni sprzęt i wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów.
W okresie letnim przyjemnym miejscem jest morze, istnieje tutaj wiele ośrodków, które specjalizują się w rehabilitacjach różnych schorzeń.
Prócz turnusów dla osób dorosłych popularny jest turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem.
Dzieci wraz z rodzicami przyjeżdżają nad morze, gdzie obok świeżego morskiego powietrza, pełnego jodu, proponowane są im różne formy rehabilitacji w salach, na basenach i na wolnych przestrzeniach.
Dzieci chore obok trudnych ćwiczeń, przywracających im zdrowie, mają możliwość oderwania się od codzienności, obejrzenia atrakcji innego regionu niż rejon ich miejsca zamieszkania.
Podczas takich turnusów obok rehabilitacji istnieje także czas na wycieczki, odpoczynek i zabawy nad morzem.

Zobacz inne nasze artykuły:

About the author / 

admin

Najnowsza ankieta:

Czy kwatery nad morzem w takich miejscowościach jak Hel, Sopot czy Krynica Morska to dobre lokalizacje na wakacje?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kontakt

Emailmojmail2[malpa]wp.pl
Tel078 490 24 02
Fax078 490 24 03
MiastoJastrzębie-Zdrój

Komentarze i opinie:

Kategorie

Inne wpisy

  • Spa hotel Mazury

    Planując wakacje, niekoniecznie musimy się skupiać na zagranicznych destynacjach. Mówi się, że za granicą pogoda jest bardziej pewna, a wakacje w Polsce wcale nie należą do najtańszych. Czy aby na pewno? W naszym kraju jest mnóstwo pięknych miejsc, których większość z nas nie widziała na własne oczy, zachwycając się atrakcjami zagranicznych destynacji. W Polsce mamy…

  • Kwatery Hel

    Wakacje nad morzem Wakacje nad morzem cieszą się bardzo dużą popularnością wśród Polaków. Bałtyk zapewnia nam wiele atrakcji i możemy znaleźć tam wiele ciekawych miejsc do odpoczynku czy zwiedzania. Jeżeli interesują Cię dobrej jakości kwatery Hel, Gdańsk i wiele innych rejonów nad morzem będą miały sporo do zaoferowania. Bez większych problemów możemy znaleźć tam zarówno…