Parafia Belk

Oferta konkursowa bydgoskiego lotniska

Off 10
Oferta konkursowa bydgoskiego lotniska
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lotnisko w Bydgoszczy jest jednym z wielu aktywnych portów w Polsce. Jego historia jest dosyć długa, gdyż port funkcjonuje już od 1929 roku. Początkowo organizowane było loty krajowe realizowane przez Lot miedzy Warszawą, Poznaniem i Gdańskiem. W 2003 roku otrzymał tytuł Firmy roku, gdyż rozbudowa lotniska znacznie przyczyniła się do rozwoju regionu. Obecnie głównie z tego lotniska korzystają polskie linie lotnicze a także tanie linie lotnicze Ryanair. W porównaniu do Pyrzowic czy Balic nie jest jeszcze tak popularnym lotniskiem. Ale z powodu różnych ofert i konkursów w bardzo szybkim tempie następuje jego rozwój.

Lotnisko Bydgoszcz

Lotnisko w Bydgoszczy dla fanów podróży zorganizowało konkurs na zaprojektowanie najciekawszej wakacyjnej koszulki. Nagrodą za pierwsze miejsce są wczasy w Tunezji dla dwóch osób, a podróż rozpocznie się właśnie z tego lotniska. Konkurs zostanie rozstrzygnięty pod koniec czerwca.

Do Tunezji wiele biur podróży organizuje wycieczki zarówno first jak i last minut, gdyż jest to jedne z najczęściej odwiedzanych miejsc podczas wakacji. Tunezja leżąca w samym sercu Morza Śródziemnego była od wieków narażona na liczne walki i wpływy obcych kultur. Dzięki temu obecnie szczyci się wspaniałymi zabytkami połączonymi z przepięknymi widokami. Każdy kto spędził tam chociaż raz swoje wczasy wypowiada się o Tunezji w samych superlatywach. O ciekawej historii regionu świadczą miejsca wykopalisk archeologicznych i liczne zabytki z różnych epok, jak choćby podziemne wille rzymskie w Bulla Regia, amfiteatr w El Jem, łuk triumfalny w Haidrze, Wielki Meczet w Kairouanie, Ribat Harthema w Monastirze, twierdze hiszpańskie, kościoły bizantyjskie.

Tunezja to symbioza wpływów wielu cywilizacji: fenickiej, rzymskiej, bizantyjskiej, hiszpańskiej, otomańskiej, arabskiej, andaluzyjskiej, francuskiej. Dlatego ta kultura jest tak bogata i zróżnicowana. Turystów przyciąga tutaj także szczera gościnność i otwartość tubylców. W Tunezji bardzo dobrze rozwinięte są ośrodki sportowe i wypoczynkowe. Jak nigdzie indziej można tutaj zażyć kąpieli słonecznych połączonych z nurkowaniem, grą w tenisa i nauką gry w golfa. Bardzo rozwinęły się tutaj centra odnowy biologicznej. Szczególną atrakcja jest thalassoterapia. Zaraz po Francji , Tunezja jest drugim takim światowym ośrodkiem. Ośrodki talassoterapii są dostępne dla gości, gdyż zwykle są połączone z hotelami. O komfort w miejscach noclegu również turyści nie musza się martwić. Władze czuwają aby wszystkie hotele posiadały światowe standardy oraz same w sobie zapewniały liczne rozrywki. Zmęczeni słońcem plażowicze w samym ośrodku bardzo owocnie mogą spędzić wolny czas. Prawie wszystkie hotele oferują opcję all inclusive, dzięki czemu nasze wakacje będą udane i beztroskie. Tunezja to z pewnością coś więcej niż tylko gorące plaże i słońce, gdyż miejsca turystyczne zapewniają rozrywki zarówno fanom biernego jak i aktywnego wypoczynku.

Zobacz inne nasze artykuły:

About the author / 

admin

Najnowsza ankieta:

Czy kwatery nad morzem w takich miejscowościach jak Hel, Sopot czy Krynica Morska to dobre lokalizacje na wakacje?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kontakt

Emailmojmail2[malpa]wp.pl
Tel078 490 24 02
Fax078 490 24 03
MiastoJastrzębie-Zdrój

Komentarze i opinie:

Kategorie

Inne wpisy

  • Ciężkie czasy dla branży turystycznej

    Branża turystyczna coraz bardziej odczuwa wydarzenia mijającego roku. Coraz częściej słyszymy, że ludzie boją się podróżować i kupują mniej wyjazdów zagranicznych. Dlaczego tak się dzieje? Co tak naprawdę wpłynęło na turystykę? Czy taki trend będzie miał miejsce również w następnym roku? Zacznijmy od fali imigrantów, którzy zaczęli zalewać kraje Półwyspu Bałkańskiego oraz Włochy, przemieszczając się…

  • Historia Kołobrzegu

    Historia Kołobrzegu nierozerwalnie związana jest jednak z biskupstwem, to prawie tysiąc lat tradycji. Jednym z najważniejszych zabytków jest konkatedra, której budowę rozpoczęto w 1300 roku i prowadzono przez 200 lat. Położona w samym centrum miasta, będąca wizytówką Bazylika p.w. Wniebowzięcia NMP jest jedynym halowym kościołem w Polsce, posiadającym pięć naw. Na rozrywki możemy tu liczyć…