Szkoła Bełk

Ciekawe spędzanie czasu

1 15
Ciekawe spędzanie czasu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

turystyka (4)Zapytano mnie ostatnio, jaki sposób spędzania wolnego czasu preferuję. Nie miałam problemów z określeniem swojego stanowiska. Dla mnie takim sposobem jest szeroko rozumiana turystyka. Lubię jeździć w różne miejsca, w kraju i za granicą. Chętnie uczestniczę w wycieczkach i zwiedzam nowe miejsca. Lubię także odwiedzać muzea, zwłaszcza prezentujące malarstwo.
Jest to wygodny sposób na spędzanie wolnego czasu, ponieważ turystyka jako gałąź przemysłu ciągle się rozwija. Baza hotelowa jest coraz lepsza, ponadto można znaleźć w internecie wiele ciekawych ofert osób prywatnych. Coraz więcej osób oferuje na przykład pokój do wynajęcia na kilka dni za niewielkie pieniądze.
Coraz lepiej rozwija się też transport. Można kupować tanie bilety i zamawiać je przez internet. Można także korzystać z różnych środków transportu. To wszystko sprawia, że turystyka jest coraz częściej wybieranym sposobem spędzania wolnego czasu przez wielu ludzi. Bo to naprawdę ciekawe i inspirujące hobby dla każdego człowieka.

Zobacz inne nasze artykuły:

About the author / 

admin

1 Comment

  1. John sobota, Kwiecień 2nd, 2016 at 1:05 pm - 

    Bardzo dobrej jakości portal i fajne artykuły.

Najnowsza ankieta:

Czy kwatery nad morzem w takich miejscowościach jak Hel, Sopot czy Krynica Morska to dobre lokalizacje na wakacje?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kontakt

Emailmojmail2[malpa]wp.pl
Tel078 490 24 02
Fax078 490 24 03
MiastoJastrzębie-Zdrój

Komentarze i opinie:

Kategorie

Inne wpisy

  • Chorwacka wyspa Brać

    Wyspa Brać to jedna z licznych chorwackich wysp, zlokalizowana w środkowej Dalmacji, na południowy wschód od Splitu i na zachód od Makarskiej. Brać ma długość do 40 km i szerokość 7-14 km, co daje największą spośród dalmatyńskich wysp powierzchnię 394,41 km. Jej najwyższy szczyt to Vidova Góra o wysokości 778 m n.p.m. i jest najwyższym…

  • Loty na Teneryfe

    Na Teneryfę Loty na Teneryfe to propozycja, która zdecydowanie będzie w stanie zainteresować sporo osób. Przede wszystkim tych, którzy chcieliby na tej malowniczej hiszpańskiej wyspie spędzić urlop. Ten kierunek wakacyjnych podróży cieszy się niezmiennie dużą popularnością wśród turystów i to nie tylko tych z Europy. Loty na Teneryfe to usługa, z której z powodzeniem można…